Terroristid Ründasid Täna 5 Indoneesia Kogudust. Palveta!

Täna (13. mail, 2018) ründasid enesetapu-terroristid kolme Surabaya kogudust Ida-Jaava saarel, Indoneesias.

Kolm pommi lõhkesid kolmes koguduses vahetult enne hommikuste jumalateenistuste algust. Üks kogudustest on katoliku kogudus (STMB), teine nelipühikogudus (GPPS), ja kolmas lihtsalt kristlik kogudus (GKI).

Lisaks rünnati veel kahte kogudust, kuid need rünnakud ebaõnnestusid, sest pommid ei plahvatanud. Tänu Jumalale selle eest.

Siiski, rünnakutes hukkus (praegustel andmetel) 13 inimest, neist üks oli 11-aastane laps. Lisaks sai vähemalt 41 inimest haavata.

Vastutuse rünnakute eest on võtnud Islamiriik (IS /ISIS).

Palvetage hukkunute lähedaste eest, haavatute ja nende lähedaste eest, rünnatud koguduste eest ja kogu Kristuse ihu eest Indoneesias.

Nüüd, kus ISIS on Süüriast ja Iraagist üsna välja tõrjutud, levivad nad edasi Afganistani ja Kagu-Aasiasse(eriti Filipiinid ja Indoneesia). Kõik need riigid vajavad meie eestpalveid.

Palveta kohe praegu.

Link: Surabaya church bombings: What we know so far