Palve- ja ülistuspäevad

Palve – ja ülistuspäevad toimuvad kord kuus ja sellest on saanud aastatepikkune traditsioon ning nende päevade algus ja järjepidevus on toiminud koostöös EKNK Orissaare Vabakogudusega, pastoriks Taavi Väli.
Rahu koguduse vastutavaks isikuks on Lüüdi Murd ja Orissaare Vabakogudusest Rita Lauge. See on tavaliselt hea aeg. Palve – ja ülistuspäevade üldine ülesehitus koosneb ülistusest ja Sõna jagamisest ning tunnistustest. Värske ilmutuse edasiandmisest ühiseks kasuks.
Palve – ja ülistuspäevi on peetud vaheldumisi Rahu palvelas, Kuressaares Tallinna tn 21 koosoleku ruumides ja Orissaare Vabakoguduses Kuivastu mnt 14. Palvepäevi on peetud päevaste kui ka kolme päevaste üritustena. Tihti võtavad nendest osa külalised üle maailma, Aafrikast, Ameerikast, Saksamaalt, Soomest. Peamiseks tööd kandvaks jõuks on kohalik kogudus (Valjala, Orissaare).

palvepaevad

Palve – ja ülistuspäevad Orissaares