"...kuulutame ristilöödud Kristust..." 1Kr 1:23

Billy Grahami 8 Parimat Tsitaati Taeva Kohta

Mõned Billy Grahami paremad tsitaadid, mida ta on öelnud Taeva kohta

1. “Ühel päeval sa loed või kuuled, et Billy Graham on surnud. Ära usu üht sõna sellest. Siis ma olen rohkem elus kui praegu. Lihtsalt ma olen muutnud oma aadressi. Siis ma olen läinud Jumala ligiollu.”


2. “Mu kodu on Taevas. Siin maailmas ma lihtsalt reisin.”


3. “Kas ma kardan surma? Ei. Ma ootan surma suure ootusega. Ma ootan, et näha Jumalat palgest palgesse. Ja see võib juhtuda iga päev.” (Newsweek, 4. juuli 2005)


4. “Kui ma jõuma oma maise teekonna lõppu, siis me alles alustame.”


5. “Piibel ütleb, et nii kaua kui me oleme Maa peal, me oleme võõrad võõral maal. Enne kui saame pöörduda koju, on siin vaenlaseid, keda alistada. See maailm ei ole meie kodu; meie kodakondsus on taevas.”


6. “Taevas ei muuda meie maist elu vähemtähtsaks; vastupidi, see muudab selle hoopis tähtsamaks.”


7. “Surm kristlasele on uks taevasesse auhiilgusesse. Kristuse ülestõusmise tõtu võime rõõmsasti ütelda ühes Paulusega: “Surm, kus on sinu võit?” (1Kr 15:55)


Billy Graham küsib ühes oma raamatus (Nearing Home): “Millise kodu jaoks sina valmistud?”

Ja kirjutab siis: “Mõned inimesed veedavad oma elu, ehitates oma unistuste kodusid, kus nad saaksid veeta oma lõpuaastaid. Teised vahetavad oma säästud pansionaadi koha vastu. Ja kolmandad veedavad oma elu viimased päevad vanadekodus.

Neile, kes ei tunne Teda, valik igavese kodu kasuks on kõige tähtsam valik, mille sa oma elus teed. Kristlase jaoks see kõige viimane kilomeeter rännakust on eelkõige tunnistus Jumala ustavusest – sest Ta ju ütles: “Ma lähen teile aset valmistama.” (Jh 14:2)


Ja lõpuks veel üks Billy Grahami tsitaat:

“Ma loodan täielikult ning läbinisti Issanda Jeesuse Kristuse peale, ja mitte Billy Grahami peale. Ma ei saa Taevasse sellepärast, et ma olen lugenud Piiblit; ega sellepärast, et ma olen kuulutanud paljudele inimestele. Ma saan Taevasse üksnes sellepärast, mida Kristus tegi.”