"...kuulutame ristilöödud Kristust..." 1Kr 1:23

Alustame teenistustega Viljandis

Valjala Rahu Koguduse teenistused viljandis

Alates novembrist alustab Valjala Rahu Kogudus jumalateenistustega ka Viljandis. Teenistused toimuvad “Viljandi RAHU” nime all ning kogu sellega seonduv informatsioon on koondatud sellele veebilehele siin:

ViljandiRahu.ee

Esimene “Viljandi RAHU” teenistus toimub juba

Neljapäev, 03. nov. 2022, kell 19. 00

aadressil:

Eha 4, Viljandi (Viljandi Pensionäride Ühingu saalis. Samas kohas, kus käib ka koos Viljandi Uue Elu Kogudus).

Sellel aastal (2022) plaanime veel vähemalt kaks “Viljandi RAHU” teenistust. Üks neist on:

Neljapäev, 08. dets. 2022, kell 19.00

Kõik teenistused toimuvad samal aadressil: Eha 4, Viljandi.

Kõigil neil teenistustel jagab Jumala Sõna Egon Sarv

Kui oled neil aegadel Viljandis ja sul on võimalik tulla, siis tule! Oleme üheskoos Jumala Sõna juures ja kuulame, mida Jumal oma Püha Vaimu kaudu räägib!

 

Photo attribution: Google maps

2 thoughts on “Alustame teenistustega Viljandis

  1. Maili Alt ütleb:

    Aitähh et tegid selle suure töö ka minu jaoks.Usun et alles taevas saad teada,mis häid vilju see kandnud on ja tasugu sulle Jumal! Raske on endal lugeda Piiblit ja sagedased peavalud.Kuulan,olen soovitanud ka teistele ja eriti vanemad inimesed on küll õnnelikud nende lahenduste üle.Lihtsalt ja selgelt käsitletavad ka.Olen väga tänulik.

    1. Egon Sarv ütleb:

      Tere Maili ja aitäh julgustava ning kinnitava tagasiside eest. Ma ise kuulan ka AudioPiiblit üsna palju. Hommikul kui perega ärkame, siis panen kohe käima – midagi kerget kuulata, nagu Johannese evangeelium. Siis lapsed saavad Jumala Sõnast osa, enne kui kooli lähevad.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga