"...kuulutame ristilöödud Kristust..." 1Kr 1:23

(Audio-Piibel) Nüüd on võimalik kuulata kõiki Pauluse Kirju

Tänu Jumalale selle eest – üks verstapost on kätte saadud ning kõiki Pauluse kirju on võimalik kuulata. Lisaks mitmetele teistele kirjadele ja piibliraamatutele. Kuula Pauluse kirjasid siit.

Miks sa peaksid kuulama?

Minu argumendid on need:

1. Piibel ütleb, et kasutaksime aega targasti, sest päevad on kurjad. Meie igapäevaelus on mitmeid toimetusi, mis ei võimalda meil pühakirja lugeda, sest meie käed-silmad on seotud käsiloleva toimetusega.

Kuid samal ajal on kõrvad jõude. Ja miks mitte siis kuulata Jumala Sõna?

2. Taavet ütleb ühes oma Laulus: “Ma talletan Sinu Sõna oma südamesse, et ma ei teeks pattu Sinu vastu.”

Kuidas sina saad nii, et sa ei tee pattu Jumala vastu? Tee nii, nagu Taavet – talleta Issanda Sõna oma südamesse. Kuidas? Nii Pühakirja lugedes, aga miks mitte ka kuulates.

3. Laulus 1 ütleb Taavet, “Õnnis on inimene, kes ei käi õelate nõu järele ega seisa patuste tee peal ega istu pilkajate killas, vaid kel on hea meel Jehoova käsuõpetusest ja kes uurib Ta käsuõpetust ööd ja päevad! Siis ta on otsekui puu, mis on istutatud veeojade äärde, mis oma vilja annab omal ajal ja mille lehed ei närtsi; ja kõik, mis ta teeb, läheb korda!”

Imeline eks?

Aga kuidas sa saad Jumala Sõna uurida ööd ja päevad? Kindlasti ei saa sa kogu aeg seda lugeda, sest muu elu tahab ka elamist. Siiski saad rohkem aega veeta Jumala Sõna juures, kui võimalusel seda ka kuulad. Oled nõus?

Kohustust selleks muidugi ei ole. Aga võimalus on.

Ja seda võimalust ma sulle pakungi. Ja minu palve on, et kui sa Jumala Sõna kuulad (või loed), Jumala Püha Vaim kõnetaks sind ning muudaks Sõna elavaks leivaks sinu jaoks.

Kuula Jumala Sõna siit.