"...kuulutame ristilöödud Kristust..." 1Kr 1:23

Jeesus Kutsus Billy Grahami Koju – Suurel Hommikul Kohtume

Täna läks oma taevassess koju maailma tuntuim evangelist Billy Graham (99).

Mis on kõige huvitavam tema elu juures, on see, et Billy Grahami reputatsioon ei olnud määritud ei finants- ega seksiskandaalide poolt. (imeline, eks?) Ta kunagi ei ehitanud megakogudust ega rajanud sotsiaaltöö agentuuri; ei teinud poliitilist lobitööd ega püüdnud kandideerida presidendiks. Ometi re-defineeris ta kogu protestandliku elu Ameerikas, kuulutades kristluse põhilist sõnumit – Kristus suri meie pattude eest. Billy Graham püüdis vähendada denominatsioonide-vahelisi erinevusi ning kuulutas rõõmu, mida leitakse usus.

“Ära kunagi ütle, et see on valge mehe religioon või musta mehe religioon. Kristus kuulub kõigile inimestele. Ta kuulub kogu maailmale.” – Billy Graham

Pikemalt siit: BREAKING: Billy Graham Dies at Age 99

Eesti keeles: Suri tuntud USA vaimulik Billy Graham

Palveta

Täna Jumalat selle töö eest, mida Tema Billy Grahami kaudu maailmas (ehk ka sinu oma elus) tegi. Palveta nii, nagu Püha Vaim sulle annab. Palveta kohe praegu.

 

Billy Graham: “Kes on Jeesus?” (Chicago 1971)