"...kuulutame ristilöödud Kristust..." 1Kr 1:23

Billy Graham Saab Sel Aastal 100. Lapsed Räägivad Isa Tervisest.

Imeline, eks? Lisaks kõigele muule on Jumal on Billy Grahamit õnnistanud ka äärmiselt märkimisväärse eaga. Selle aasta 7. novembril saab pika-aegne evangelist 100 aastat vanaks.

Nüüd on Billy Grahami tütar Anne Graham Lotz (69, samuti evangelist) pisut avaldanud, kuidas tema isal läheb. See on, mis ta jagas oma isa kohta nädalasel konverentsil Moody Piibli Instituudis Chicagos:

“Ta ei näe; tal on väga raske näha, sest silmad on tuhmiks jäänud. Samuti on ta üsna kurt. Pean kasutama mikrofoni ning temal on kõrvaklapid, et saaksin temaga rääkida. Ning ta ei liigu ringi.”

Siiski, hoolimata oma füüsilisest piiratusest näeb Billy Graham oma siniste silmade ja valgete juustega siiani “suursugune” välja.

“Lihtsalt ta on muutunud vaiksemaks,” ütleb tütar. “See on umbes nii, et ta on öelnud välja kõik, mida ta tahtis öelda ja nüüd ta on väsinud. Ja nõnda, ta lihtsalt kuulab. On väga kallis ja imeline olla tema seltsis.”

Sama räägib isa kohta ka Billy Grahami poeg Franklin Graham:

“Ta on kodus ja puhkab hästi – ta on lihtsalt vana. Ta ei näe hästi, ei kuule enam eriti, aga tema meel on endiselt heas vormis ja endiselt erk.”

Lisaks ütles ta oma isa kohta:

“Mu isa, kogu oma elu ei kaldunud kõrvale kutsest, mille Jumal oli talle andnud – kuulutada evangeeliumi. Rääkida meestele ja naistele Jumalast, kes neid armastab ning kes on valmis neile nende patud andestama, kui nemad on valmis meelt parandama, pöörduma oma pattudest ning uskuma Jeesuse Kristuse nimesse – siis Jumal päästab nad, parandab nende südamed ning neil oleks lootus igavesele elule taevas koos Temaga. Olen väga tänulik tema ustavuse eest, tema sõnumi eest.”

Lähemalt siit: Anne Graham Lotz Gives Health Update on Father Billy Graham Ahead of 100th Birthday

Billy Graham 1975 aastal Lubbockis (Texas) jutlustamas: