Kohila baptistikoguduse teenistus (jutlustab Egon), 30.09.18 (VIDEO)

Tere ning armu ja rahu sulle Jumalalt, meie Taevaselt Isalt ja Issandalt Jeesuselt Kristuselt.

Issanda armu mööda oli võimalus septembri lõpus käia Kohila Baptistikoguduses Sõna jagamas. Kuna nende kogudus videosalvestab teenistused, siis mõtlesin, et miks mitte jagada seda ka meie kodulehel. Et ehk on kasuks…?

Tõsi, ma jagan üsna samal teemal (ja sama kirjakoha alusel), mida ma siin oma varasemates videopostitustes lühidalt olen juba jaganud (siin ja siin).

Seda mitte sellepärast, et mul ei oleks muud jagada, vaid sellepärast, et need teemad on praegu minu jaoks väga elavad. Nende teemade kaudu Jumal on praegu tegemas tööd minu sees.

Siiski, Kohilas ma jagasin ka uusi asju – seda mida ma oma siinsetes postitustes ei jaganud. Sellepärast mõtlesingi, et ehk on seegi kellelegi õnnistuseks. Nii või naa, igal juhul tänu Jumalale!

Salvestatud on kogu teenistus. Juhatab pastor Viljar Liht ning väga head ülistust teeb Hannes Nõlvak koos koguduse ülistusansambliga. Ma väga nautisin.

…Mulle antud sõnaosa algab 52. minutist (täpsemalt 52:42 min).