"...kuulutame ristilöödud Kristust..." 1Kr 1:23

Egonist

Minu nimi on Egon Sarv ja oleme perega Valjala Rahu Koguduse liikmed.

Egon ja Leevi (vasakult lugedes)

Vasakult: Egon ja Leevi

Muidu olen lihtne usklik inimene, kes armastab Jeesust ja hoolib oma maast ja rahvast.

Aastatel 2007-2015 teenisime perega Indoneesias misjonipõllul (alguses Jaava saarel, hiljem Sulawesil).

Kaks aastat elasime-teenisime ühes Jakarta räpases slummis:

Solgikanalit puhastamas

Teenisime vaeseid ja tänavalapsi ning kohalikku kogukonda slummis.

Viis aastat teenisin koolis õpetajana (4 aastat Jakartas, 1 aasta Kendaris, Sulawesil).

Indoneesias õpetajaks olles

4. klassiga ühes Ida-Jakarta koolis

Peale Indoneesiast kodumaale naasmist olen (läbi nende aastate) rändjutlustajana erinevates kogudustes Sõnaga teeninud:

Jumala Sõna kuulutamas

Aga lisaks sellele on Jumal väga minu südamesse pannud…

…Inimesed kes on sunnitud orjusesse – lapsed ja noored, mehed ja naised (seksiorjus; igat sorti tööorjus; lapsed, keda sunnitakse sõduriks; organiseeritud kerjamine, jne)

…Inimesed, pered, lapsed, kes elavad keset sõjakoldeid ning terroriristide (ISIS jms) vallutatud aladel – Süüria, Jeemen, Iraak, Afganistan, Liibüa jne.

…Inimesed, kes on sunnitud elama (sageli aastaid) põgenikelaagrites. Kus (eriti naisi ja lapsi), vägistatakse, ähvardatakse, terroriseeritakse, jne.

…Pered, kus on vaktsiinikahjustusega lapsed. Teema, mida meie Eesti riigis nagu polekski olemas.

Need on sihtgrupid, keda ma regulaarselt oma palveis kannan.

Lõpetuseks..

..Kas sa teadsid, et siit saad kuulata päris suurt osa eestikeelsest Piiblist.

..K1as sa teadsid, et siin saad kaasa laulda päris mitmeid “Pruuni lauliku” laule.

Ole väga õnnistatud,

Egon