"...kuulutame ristilöödud Kristust..." 1Kr 1:23

“Google Home” Teab, kes on Muhamed ja Budda, Aga Ei Tea Kes On Jumal Ja Kes On Jeesus

Alljärgnev inglisekeelne artikkel (link lõpus) toob välja huvitava fakti “Google Home” teenuse kohta.

[Märkus: Google Home on selline internetiga ühendatud kõlar, mis on ette nähtud olema sinu nutikas kodune abimees igasugu info hankimisel. Selle abil saad Googlilt kõikide (või peaaegu kõikide) asjade puhul nõu küsida. Sina küsid ja see kõlar vastab.]

Nüüd huvitav (või pigem veider) on see, et kui sa küsid siis sellelt Googli Home teenuselt: “Kes on Budda?” või “Kes on Muhamed?” siis ta oskab sulle vastata.

Aga kui sa küsid: “Kes on Jumal?” või “Kes on Jeesus?” siis ta ei tea. Siis ta vastab sulle: “Sorry, I don’t know how to help with that yet” mis eestikeeli tähendab: “Vabandust,aga praegu ma ei oska sind sellega veel aidata.”

Veider, kas pole?

Artikli leiad siit: Google Home knows Muhammad & Buddha, but not God or Jesus (VIDEO)