"...kuulutame ristilöödud Kristust..." 1Kr 1:23

Ilmumas: Wesley Jutluste Kogu “52 jutlust”. Lihtsalt Suurepärane!

26. mail 2018 toimub Paide metodisti kirikus John Wesly jutluste kogu eestikeelse raamatu esitlus.

Aastal 1746 koondas John Wesley oma jutlused kogumikku, millele pani nimeks “Sermons on Several Occasions” (“Jutluseid mitmesugustest olukordadest”) Seda kogumikku trükiti ja väljastati mitmeid kordi. Aastal 1762 oli selles 44 jutlust.

Aastal 1771 lisas J. Wesley kogumikku veel 9 jutlust, saades kokku nii 53 jutlust. Siiski on tänapäevasest jutluste kogust välja jäetud neist 9-st lisatud jutlusest viimane. Nii ongi jutluste kogus 52 jutlust.

Jutluste kogu kohta (ning kuidas seda tellida) loe lähemalet metodisti kiriku lehelt.

Mis sa arvad, kas see on hea ja vajalik raamat? Jäta oma kommentaar alla.