Kas Eestis Peaksid Poed Pühapäeviti Suletud Olema (Delfi Hääletus)

Ohhoo… Poola on võtnud vastu väga huvitava seaduse – et alates 1. märtsist 2018 peavad poed ja turud vähemalt kahel pühapäeval kuus oma uksed sulgema. Alates 2019 aastast tohivad nad oma äri lahti hoida ainult ühe korra kuus; ning alates aastast 2020 ainult suurte pühade ajal.

Põhjendus? Pere-elu kaitse. Väga huvitav (ja üllatav), et selline asi tänapäeval üldse enam läbi läks. Aga näe läks. Tänu Jumalale!

Sellepeale korraldas Delfi hääletuse, et kas ka Eesti peaks järgima Poole eeskuju ning poed ja turud pühapäeval sulgema? Lähemalt lugeda ja soovi korral hääletada saab siit.

Mida Sina Arvad?

Uue Testamendi valguses – kas sinu arvates on õige poed ja turud jne pühapäeval kinni või lahti hoida? Jaga oma arvamust kommentaaris.