"...kuulutame ristilöödud Kristust..." 1Kr 1:23

Kas Peaksid Palvetamist Jätkama? Jah! Ja Just Sellel Põhjusel Siin…

Sul on inimesi, kelle eest palvetad… Võib-olla oled palvetanud juba aastaid, aga tulemusi (palve vastuseid) nagu ei paista kuskilt. Mis sa siis teed? Kas jätkata või loobuda?

Kui see on sinu olukord, siis siin on üks mõte selles suhtes. Loe 1Ms 19:29:

Kui Jumal oli segi paisanud ümbruskonna linnad, mõtles Jumal Aabrahamile ja saatis Loti ära selle hävituse keskelt, millega ta segi paiskas need linnad, kus Lott oli elanud.”

See on see koht Piiblis, kus Jumal hävitab Soodoma ja Gomorra. Teatavasti Lott elas Soodomas ja siis tulid kaks inglit Aabrahami juurest ning päästsid Loti ära.

Nüüd ma küsin sult: “Miks Jumal Loti päästis?” Vaata seda salmi ülal: “mõtles Jumal Aabrahamile ja saatis Loti ära selle hävituse keskelt.”

Aabrahami jumalakartliku elu tõttu päästis Jumal Loti. Ja vot sellel põhjusel peaksid jätkama palvetamist nende inimeste eest, kelled Jumal on pannud sinu südamesse. Vaata, kui sina elad jumalakartlikku elu, siis Jumal SINU pärast mõtleb ka nende inimeste peale, ja päästab nad. Täpselt, nagu Ta päästis Loti, mõeldes Aabrahami peale.

Olgu see sulle julgustuseks, isegi kui sa praegu oma palvetele silmaganähtavaid tulemusi ei näe. Aabraham ka ei teadnud, mida Jumal mõtles, aga Jumal mõtles temale ja päästis Loti. Imeline eks?

Mida sina arvad?

Kas need palved, millele sa ei ole pikka aega vastust saanud, kas peaksid jätkama palvetamist…? Või loobuma? Jaga oma mõtteid kommentaarides.