LGBT rünnak Caroline Farrow vangistamiseks. Palveta!

Caroline Farrow on 5 lapse ema, pühendunud katoliiklane, ajakirjanik ning organisatsiooni CitizenGo kampaaniadirektor Suurbritannias ja Iirimaal.

[Märkus: CitizenGo on ülemaailmne, iseseisev, mittetulunduslik kampaaniaorganisatsioon, mille eesmärk on kindlustada, et traditsioonilist perekonda ja elu (abordikeeldu) toetavate inimeste väärtused jõuaksid maailma võtmeisikuteni (riigijuhtideni, ministriteni jne).

See on tavaliste inimeste ülemaailmne liikumine, kes seisavad vabaduse ja põhiliste inimõiguste eest.]

Ja CitizenGo UK kampaaniadirektor kutsuti ühte teledebatti esinema (debatis osalema). Selles debatis naine nimetas ühte transsoolist poissi “valest soost” asesõnaga. Ehk siis, inglise keels on sõna “tema” nii meessoost (He) kui naissoost (She). Täpselt, nagu vene keeleski.

Ja see (valest soost asesõna kasutamine) põhjustas sellise jama, mida politseid järgnevad 6 kuud uuris.

Ühel õhtul oli politsei 44 aastase Caroli koduukse taga ja ütles, et ta peab tulema ülekuulamisele või ta arreteeritakse – sest ta on kasutanud transsoolise kohta valet asesõna.

Samas on transsoolised seda naist ja tema peret kuude kaupa terroriseerinud ja ähvardanud, kuid selle suhtes ei ole politsei teinud midagi.

Ja nüüd nõuavad transsoolised Caroline’ilt 100,000 naela valuraha Ja soovivad ta reaalselt vangi saata.

15. oktoobril toimub selles suhtes ka kohus.

Kes inglise keelt oskab, siis pikem artikkel (koos piltidega) on siin.

Anna oma hääl siin.

Kui sul on võimalik toetada, siis annetada saad siin.

Sest enese kohtus kaitsmiseks on tal kulunud juba tuhandeid naelsterlingeid.

Artikkel on küll märtsi kuust, kui see asi alguse sai. Aga nagu on nüüdseks selge, pole vastaspool rahule jäänud ja soovib naise reaalselt vangi saata.

Euroopas. Suurbritannias.

Ainult selle eest, et too jäi kindlaks seisukohale, et mees ei saa muutuda naiseks.

Ta vajab väga meie eestpalveid (ja toetusi).