Palu rahu Venezuelale. Nad on 88% ristiusku! Palveta nende eest

Praegu on jälle selline olukord, kus üks maavarade poolest rikas riik tahetakse paisata sõjakeerisesse…

…Nagu Afganistan (2001); nagu Iraak (2003); nagu Liibüa (2011); nagu Süüria (2014); nagu Ukraina (2014); nagu Jeemen (2015).

Hetkel on Venezuelas riigipööre täies hoos ning paljud riigid (Eesti sealhulgas) on rahvusvahelisi seaduseid eirates tunnistanud opositsioonijuhi riigi ajutiseks presidendiks.

On selle poliitikaga kuidas on, aga praegu on reaalne oht, et Venezuela paisatakse kas kodusõtta või tekib sõjaline konflikt Ühendriikidega (seda viimase president ka ähvardas).

Venezuelas elab suurusjärgus 32 miljonit inimest ning 71% neist on katoliiklased ning 17% protestandid. Nii et kokku 88% ristiusku tunnistav elanikkond. Märkimisväärne, eks?

Samas on Venezuela rahvas suuresti väga vaene. Seetõttu paljud juba üksnes kehva majandusolukorra tõttu põgenevad riigist. Sõda (olgu siis kodusõda või agressori vastu) tekitaks järjekordse miljonitesse ulatuva põgeniketulva – seekord ka Ameerika-mandril.

Tuhanded (kui mitte miljonid) saaksid surma, pered lõhutaks, lapsed jääksid orvuks, naised leskedeks. Riik paisataks kaosesse, nagu Iraak, Liibüa, Süüria, Jeemen, Ukraina.

Palvetagem Venezuela eest. Jeesuse nimel, tühistame saatana kurjad sõjaplaanid Venezuela vastu.

Palvetagem Venezuela rahva eest ning meie vendade-õdede eest seal kaugel Lõuna-Ameerikas. Mõtle – 88% neist 32 miljonist inimeset on ristiusku.

Palume rahu ja kuulutame Jeesuse Kristuse risti võitu. Kuulutagem Jeesuse ülestõusmise võitu selle kauni ja Jumalale väga kalli maa ja rahva üle.

Palu kohe praegu. Ja palu iga päev, kuni olukord laheneb.