"...kuulutame ristilöödud Kristust..." 1Kr 1:23

Saada Julgustav Kiri Tagakiusatud Kristlasele.

Open Doors USA on selline kristlik organisatsioon, mis jälgib kristlaste tagakiusu üle kogu maailma. Nüüd on ta pakkumas usklikele (ka sulle) võimalust kirjutada julgustav kiri tagakiusatud kaasusklikele.

See kirja-kirjutamise kampaania on osa Open Doors missioonist pakkuda armastust ja kaastunnet selle aasta Valentinipäeva puhul.

Siin on nende üleskutse:

“Me tahaksime täna kutsuda sind üles osalema meie selle aasta Valentinipäeva võimaluses. Kas võiksid võtta mõneks minutiks oma aja maha ja kirjutada armastuse- ja julgustusekirja, mille Open Doors saaks edastada tagakiusatud kristlastele – neile, kes on elamas väga ohtlikes piirkondades maailmas?”

“Täna, kui me peame meeles tagakiusatud kristlaseid, kas oled nõus liituma meiega ja järgima apostel Pauluse eeskuju? Nimelt Apostel Paulus kirjutas sageli kirjasid kogudustele, mis seisid silmitsi kriisidega. Sinu tänased sõnad, täpselt nagu Pauluse omad Uues Testamendis, võivad saada oluliseks julgustuseks kristlastele, kes elavad välja oma usku mitmetes maailma rasketes paikades.”

Näed, siin on see võimalus. Kasuta seda. Võid kirjutada Eesti keeles ja lasta kasvõi Google poolt tõlkida (või kirjuta inglise või kasvõi vene keeles.)

Võid kirjutada paberkirja või elektroonlise. Mõlemad sobivad. Siin on ka kirjutamise juhendid.

Tähtaeg: 28. veebruar 2018

Inglisekeelne link: Did You Know You Can Send a Letter of Encouragement to a Persecuted Believer?