"...kuulutame ristilöödud Kristust..." 1Kr 1:23

Siin saad toetada Süüria maavärina ohvreid

Alloleval fotol on Süüria Punase Risti kontonumber ja muud vajalikud andmed, et saaksid soovi korral aidata Süüria maavärina ohvreid.

Nagu teada, said nii Türgi kui Süüria hiljutistes väga võimsates maavärinates äärmiselt tugevalt kannatada. Aga kui Türgile läksid Euroopa Liit (kaasaarvatud Eesti) ja väga paljud teised maailma riigid, siis Süüriaga see nii olnud.

Miks?

Sest teatavasti kannatab Süüria väga ränkade Ameerika Ühendriikide sanktsioonide all ning isegi keset nii suurt õnnetust ei ole USA nõustunud sanktsioone ära võtma (või isegi mitte leevendama). Selle tõttu ei julge enamik maailma riike Süüriale abi anda – sest nad ise kardavad sanktsioonide alla langeda.

Seetõttu on just Süüria riik ja rahvas äärmiselt täbaras olukorras. Paljud riigid tahaksid aidata, aga demokraatlik Lääs ei luba appi minna.

Ka on Süüriale keeldunud abi andmast kõik Euroopa Liidu riigid, kaasaarvatud Eesti.

Niipalju siis ligimesearmastusest ja hoolimisest. Puhas silmakirjalikkus. Kahjuks.

Aga üllatus, üllatus, Süüria verivaenlane Iisrael…

…Kohe peale maavärinat saatis Iisrael Süüriale oma abi. Hoolimata sellest, et Süüria on nende vaenlane, leidsid nad inimlikkust hädalisele appi minna.

Eesti aga mitte.

Keset seda suurt õnnetust seisid Damaskuse lennujaamas kõrvuti…

…Iraani ja Iisraeli lennukid hädaabi saadetisega.

Kahe verivaenlase lennukid.

Mina ütlen tänu Jumalale selle eest.

Ülaltoodud kontole saate teha isikliku annetuse Süüria Punasele Ristile (neil on küll vist Punane Kuusirp, aga vahet ei ole, organisatsioon on sama). Ja ligimesearmastus on ligimesearmastus, sõltumata, kas tegemist on türklase või süürlasega.

Ärme tee vahet!

PS. Kas oled AudioPiiblit juba proovinud? Proovi!