UUS! Nüüd Saad Jumala Sõna (Piiblit) Ka Kuulata. Proovi kas sobib

Alustuseks – Miks on vaja Jumala Sõna kuulata?

Jesaja 55:2-3 ütleb:

“Kuulake Mind hästi, siis te saate süüa head ja teie hing kosutab ennast rasvaste roogadega! Pöörake oma kõrv ja tulge Minu juurde, kuulge, et teie hing võiks elada…”

Kuulake Mind hästi...” Keda sa peaksid siis kuulama?

– Jumalat, eks? Siis sa saad süüa head ning sinu hing kosutab ennast rasvaste roogadega.

Või salm 3: “Pöörake oma kõrv…” Kuhu sa peaksid oma kõrva pöörama?

– Taas, eks ikka Jumala poole, oled nõus?

Edasi, miks sa peaksid oma kõrva pöörama?

– Selleks et kuulda. Ta ju ütleb: “kuulge, et teie hing võiks elada.”

Nüüd kui sa oma kõrva pöörad Jumala poole ja kuulad, siis mida Ta sulle pakub?

– Jumala Sõna. Sest Jumala Sõna (mitte kirjatäht, vaid Püha Vaimu poolt elavaks, Rhema ilmutatud Sõna) on Elav leib, ja see on see, mis saab sinu hingele rasvaseks roaks – et su hing võiks elada.

Ja seepärast on meie jaoks nii oluline, et me veedaksime aega Jumala Sõna juures. Taavet ütleb ka: “Ma talletan Sinu Sõna oma südamesse, et ma ei teeks pattu Sinu vastu.”

Kuidas sa saad, et sa ei tee pattu Jumala vastu?

– Tee nii, nagu Taavet – talleta Jumala Sõna oma südamesse. See ei tule tühjalt tagasi.

Võimalus Kuulata Jumala Sõna/ Piiblit (mp3)

Muidugi, see “kuulamine” millest Piibel räägib ei tähenda üksnes sõna-sõnalt “kuulamist”. Kuulamine võib olla ka palves, Sõna lugedes jne. Aga nende võimaluste hulgas on ka füüsiliselt Jumala Sõna kuulamine.

Ja siin me tahame sulle pakkuda selle uue võimaluse meie Valjala Rahukoguduse veebilehel – võimaluse kuulata Jumala Sõna.

Ei, praegu ei ole võimalik kogu Piiblit kuulata. Aga midagi juba on olemas ning see midagi on parem, kui mitte midagi. Lisaks, me püüame lisada siia uusi peatükke, nii et valik muutuks avaramaks.

Kuula Jumala Sõna (Piiblit) siit

PS. Peatükid on sisse loetud täpselt nii, nagu ma loen neid kantslist. Ma ei ole püüdnud midagi ilustada ega kunstlikult dekoreerida (a la väga ilmekas lugemine, taustamuusika jms). Ei ole ka lisanud kommentaare ega midagi. Lihtsalt puhas Jumala Sõna – nii nagu see Piiblis kirjas on ja nii nagu seda kantslist loetakse.

Minu palve on see – kui sa seda kuulad, langegu Jumala Sõna seeme heasse südamepinnasesse, kus see võib idaneda, kasvada ja kanda vilja 30 ja 60 ja 100 korda. Ja las Püha Vaim teha selle sinu jaoks elavaks.

Kuula Jumala Sõna (Piiblit) siit.