"...kuulutame ristilöödud Kristust..." 1Kr 1:23

Venemaa on sõja kaotanud (Vaata, kuidas!)

Ukraina-Venamaa vaheline sõda käib juba kolmandat aastat. Tegelikult ju kõik teavad (see on ka meedias korduvalt välja öeldud), et päriselt on tegemist NATO ja Venemaa vahelise sõjaga, mis toimub Ukraina pinnal.

Kord on kaalukauss ühel pool, kord jälle teisel pool. Ühed ennustavad võitu NATO-le ja teised Venemaale.

Aga nüüd on selge, et võit kuulub NATO-le ja Venemaal enam mingit shanssi võiduks ei ole. Loe ja sa näed ise:

Autoriteetne Ameerika finants-blogi “Zero Hedge” üllitas 1. märtsil 2024 artikli, kus Ameerika Ühendriikide (NATO) kosmosejõudude transsooline kolonel Bree Fram peab kõne Ühendriikide õhujõududele. Ning oma kõnes ta ütleb, et (ja kuula nüüd tähelepanelikult)…

…sooneutraalsete asesõnade kasutamine emailides aitab võita sõdu !!!

See on ekraanitõmmis Zero Hedge veebilehe artiklist:

“Transgender Space Force Colonel Says Using Pronouns in Email Will Help Win Wars” – Maakeeli panduna: “Transsooline Kosmosejõudude kolonel ütleb, et asesõnade kasutamine emailides aitab võita sõdu.”

Näed! See ongi põhjus, miks Venemaa on Ukraina sõja sisuliselt kaotanud! Ja miks Venemaal ei ole mingit shanssi võiduks. Muidugi, siin-seal võib ta mingit taktikalise võidu isegi saavutada (vallutab mõne küla, laseb puruks mõne tanki…)

Aga kogu sõda ei suuda Venemaa võita…

…Sest NATO teab – sõdu ei võideta mitte lahinguväljal, vaid õigete asesõnadega emailides. Siis kui need asesõnad on sooneutraalsed.

Punkt!